Пошук об'яв

Ціна

Кількість кімнать

Площа

Про нас

Антар Нерухомість - агенція нерухомості, яка надає повний комплекс професійних рієлторських послуг у Кропивницькому. З 2001 року ми надаємо кваліфіковані послуги з купівлі, продажу й оренди житлової та комерційної нерухомості на ринках новобудов і вторинного житлового фонду.

Наш погляд

В умовах насиченого ринку клієнти стають більш вибагливими, звертаючись за послугами в різні компанії та агентства. Розуміючи це ми постійно вдосконалюємо свої знання і вміння. Наші агенти мають високу юридичну обізнаність і впевнено володіють відповідним набором навичок, необхідним для успішного оформлення угоди.

Турбуючись про професійне та особисте зростання кожного співробітника «Антар Нерухомість» ми сформували команду справжніх професіоналів у сфері надання рієлторських послуг як фізичним, так і юридичним клієнтам.

Наша мета

Головна мета нашої діяльності - зруйнувати стереотип, що угода з нерухомістю - це складна, виснажлива, довготривала й наповнена сумнівними моментами процедура.

Звернувшись до «Антар Нерухомість», ви отримаєте повну консультацію щодо вашої угоди. Матимете можливість спостерігати та брати участь у кожному етапі її проведення. Оформлення вашого правочину буде виконано якісно і в стислі терміни.

Наша історія

Агенція «Антар Нерухомість» розпочала свою діяльність у жовтні 2001 року в Кропивницькому (тодішній Кіровоград). Ринок рієлторських послуг, у той час, був досить хаотичний, і три людини, захоплені ідеєю надання послуг при операціях нерухомістю на якісно новому рівні, створили одну з перших у місті агенцій. Першим клієнтом була звичайна людина. І ми щиро сподіваємося, що вона і зараз щасливо проживає у квартирі, придбаній з нашою допомогою.

Протягом багатьох років «Антар Нерухомість» продовжує свою діяльність. Основою такого тривалого існування на ринку є наша відданість справі, чесність та порядність, і, як наслідок - висока довіра наших клієнтів, виправдати яку ми прагнемо всіма силами.

Наши особливості

Ми розуміємо, що ви не фахівець з нерухомості, тому наші агенти детально вивчать і доступно пояснять всі аспекти вашої ситуації, дадуть відповідь на питання та зроблять майбутню угоду повністю зрозумілою.

Фахівці «Антар Нерухомість» старанні та відповідальні. Будемо раді бачити вас серед наших клієнтів!

 

Зв'яжіться з нами

м. Кропивницький
вул. Тараса Карпи 62/2
+38(066)5979726
Або
Напишіть нам


Нерухомість Київ